Gminny Klub Sportowy
"Relax" Radecznica
ul. B. Prusa 21
22-463 Radecznica
GG: 1912692
mail: relaxradecznica@interia.pl
tel: 665494052
NIP 9222662887
REGON 951088910
KRS 0000073194
Nr konta
BS Szczebrzeszyn
o/ w Radecznicy
58 9632 0006 2002 1600 5284 0001
PORTALE
PRASA
KLUBY
I LIGA
II LIGA
III LIGA
IV LIGA
MKS Ryki
Sokół Adamów
KLASA "O"
Orion Dereźnia
KLASA "A"
KLASA "B"
INNE
W dniu 13 lutego 2015 r. w Klubie Garnizonowym w Zamościu odbyła się ZAMOJSKA GALA PIŁKARSKA XV PLEBISCYTU PIŁKARSKIEGO KRONIKI TYGODNIA:
Po raz drugi w historii Zamojska Gala Piłkarska Zamojskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej została przeprowadzona w nowej formule przy współudziale Kroniki Tygodnia.
Szczegóły w "więcej".
Źródło: zozpn.pl
WYRÓŻNIENIA KAPITUŁY
ZAMOJSKIEGO OKRĘGOWEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ
SAMORZĄDY POWIATOWE
1. Pan Marian Tokarski, starosta powiatu biłgorajskiego
2. Pan Józef Kuropatwa, starosta powiatu hrubieszowskiego
3. Pan Jan Kowalczyk, starosta powiatu tomaszowskiego
4. Pan Henryk Matej, starosta powiatu zamojskiego.
SAMORZĄDY MIEJSKO-GMINNE
1. gm. Lubycza Królewska – wójt Tomasz Leszczyński
2. gm. Hrubieszów – wójt Jan Mołodecki
3. m. Hrubieszów – burmistrz Tomasz Zając
4. gm. Zamość – wójt Ryszard Gliwiński
5. gm. Księżpol wójt Lech Rębacz
DZIAŁACZE
1. Stanisław Kapka (LKS Orion Dereźnia Solska)
2. Mieczysław Kostecki (GKS Huragan Hrubieszów)
3. Robert Kupczak (LKS Grom Różaniec)
4. Robert Semeniuk (MLKS Kryształ Werbkowice)
5. ks. Tomasz Winogrodzki (DKS Gaudium Zamość)
SPONSORZY
1.Tomasz Bober – Agrotex – sponsor kobiecej drużyny Korony Łaszczów
2. Krzysztof Goch – Granex – sponsor Omegi Stary Zamość
3. Piotr Kot – PW KOT – sponsor Kryształu Werbkowice
4. Krajowa Spółka Cukrowa w Toruniu – sponsor Kryształu Werbkowice (dyrektor Cukrowni Werbkowice Eward Wyłupek)
5. Stanisław Miazga – Przedsiębiorstwo Budowlane z Dzierżoniowa – sponsor Włókniarza Frampol
TRENERZY
Nominacje w tej kategorii otrzymali:
1. Bogdan Antolak (LKS Grom Różaniec)
2. Marcin Nowak (Unia Hrubieszów)
3. Andrzej Rycak (AMSPN Hetman Zamość)
4. Jacek Szczyrba (Kryształ Werbkowice)
5. Zenon Tchórzewski (Włókniarz Frampol)
LAUREAT: JACEK SZCZYRBA
KOBIECA PIŁKA NOŻNA
Nominowane:
1. Klaudia Boba (GLKS Omega Stary Zamość)
2. Klaudia Koryszko (MLKS Kryształ Werbkowice)
3. Monika Ostapińska (GKS Potok Sitno)
4. Paulina Stojko (ŁKS Korona Łaszczów)
LAUREATKA: PAULINA STOJKO
PIŁKARZ KLASY B
Nominowani:
GRUPA I
1. Mirosław Brodaczewski (KS Tur Turobin)
2. Wojciech Leśniak (GKS Błękitni Obsza)
GRUPA II
1. Łukasz Kupiec (ULKS Zryw Ulhówek)
2. Damian Monastyrski (LKS Orion-Stihl Jacnia)
LAUREAT: MIROSŁAW BRODACZEWSKI
PIŁKARZ KLASY A
Nominowani:
GRUPA I
1. Karol Karólak (LKS Cosmos Józefów)
2. Paweł Popik (Stowarzyszenia Delta Nielisz)
GRUPA II
1. Andrzej Całka (GLKS Płomień Spartan Nieledew)
2. Damian Łakus (LKS Orkan Bełżec)
LAUREAT: KAROL KARÓLAK
KLASA OKRĘGOWA
Lista nominowanych:
1. Piotr Fulara (MKS Unia Hrubieszów)
2. Arkadiusz Kusiak (LKS Grom Różaniec)
3. Marek Margol (MGKS Igros Krasnobród)
4. Krystian Oleszczuk (MKS Unia Hrubieszów)
5. Bartosz Stefanik (ŁKS Korona Łaszczów)
6. Daniel Waga (STS Gryf Gmina Zamość)
LAUREAT: PIOTR FULARA
III i IV LIGA
Nominowani:
1. Przemysław Dębicki (AMSPN Hetman Zamość)
2. Dawid Konopka (Łada 1945 Biłgoraj)
3. Łukasz Mikulski (GLKS Omega Stary Zamość)
4. Robert Suchodolski (MLKS Kryształ Werbkowice)
5. Marcin Żurawski (TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski)
LAUREAT: PRZEMYSŁAW DĘBICKI
SĘDZIOWIE
Nominowani:
1. Piotr Burak
2. Arkadiusz Łaszkiewicz
3. Marcin Kluk
4. Piotr Lipczuk
5. Mariusz Słoboda
LAUREAT: PIOTR BURAK
Nagrody i okolicznościowe puchary wręczali min.: Gość Specjalny: Dyrektor Departamentu ds. Mediów i Marketingu PZPN Janusz Basałaj, Prezes LZPN Zbigniew Bartnik, Prezes ZOZPN Stanisław Pryciuk, Wiceprezes ZOZPN ds. Organizacyjnych Edmund Kawka, Wiceprezes ds. Szkoleniowych ZOZPN Jerzy Bojko, Sekretarz Zarządu ZOZPN Tadeusz Gontarz, Członek Zarządu i OKS ZOZPN Andrzej Duda, Członek Zarządu ZOZPN Kazimierz Małyska. Od strony samorządowej wyróżnienia i nagrody wręczali: Starosta Zamojski Henryk Matej, Wicestarosta Biłgorajski Jarosław Piskorski, Wicestarosta Tomaszowski Jerzy Wereszczak, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Hrubieszowskiego Stanisław Sitarz.
Źródło: zozpn.pl
B-klasa » Zamość I | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
|
dzisiaj: 181, wczoraj: 264
ogółem: 4 791 076
statystyki szczegółowe